BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Hallo, ScentAir! Man ir jautājums…

Šādu frāzi mēs dzirdam ļoti bieži. Lai Tu maksimāli ātri saņemtu atbildi uz savu jautājumu, esam sastādījuši biežāk uzdoto jautājumu sarakstu. Neatradi savu jautājumu? Vai vēlies apspriesties par aromātiem? Tad, lūdzu, sazinies ar mums!

Par aromātu mārketingu un smaržu pieredzes tēmām biežāk uzdotie jautājumi:

Kā smarža izplatās?

Mūsu aromatizēšanas sistēmas nodrošina lielisku rezultātu jebkurā situācijā. Tās dod iespēju izplatīt aromātu dažādos laikos un dažādās vietās. Mēs varam aromatizēt jebkuru telpu – no lielas līdz pat mazītiņai. Mūsu patentētās sistēmas izplata „sausos” aromātus, kas neveido klienta ceļā smaržu mākoņus.

Pēc kāda laika man sāka šķist, ka aromāta intensitāte ir mazinājusies. Vai ierīces vēl aizvien darbojas pareizi?

Visticamāk, esi pie šīs smaržas pieradis. Tā parasti notiek, ja cilvēks regulāri uzturas telpā ar nemainīgu smaržu. Pajautā kādam, kas pirmo reizi ienācis telpā. Neesi tomēr pārliecināts? Sazinies ar mums.

Vai jūsu aromatizēšanas sistēmas var izmantot arī āra apstākļos?

Tas ir atkarīgs no apstākļiem. Vējainā pludmalē tas būs sarežģīti, taču citās situācijās, izmantojot pareizo sistēmu un iestatījumus, var panākt zināmu rezultātu. Sazinies ar mums, un kopīgi padomāsim, ko varam darīt lietas labā.  

Vēlos mainīt savas aromatizēšanas sistēmas iestatījumus. Kā to var izdarīt?

Nevar! Tam nepieciešami tehniķi. Viņi ir gatavi Tev ik uz soļa palīdzēt līdz brīdim, kad būs sasniegts vēlamais rezultāts. Iestatījumu patvaļīga maiņa nav atļauta. Tas var izraisīt situāciju, kur iestatījumi vairs neatbilst Tavas vides optimālajām prasībām. Tātad par visu parūpēsies mūsu tehniķi.  

Ko iekļauj mans apkalpošanas līgums?

Garantiju, ka saņemsiet labu smaržas piedzīvojumu. Tāpat sistēmas nomu, aromātus un tehnisko apkopi (ieradīsimies pārbaudīt sistēmas darbu un veikt tās apkopi vismaz reizi trijos mēnešos, tāpat nodrošināsim sistēmas uzpildi un vajadzības gadījumā arī iestatījumu maiņu).  

Vai sistēma ir uzstādāma tā, lai tā nebūtu redzama?

Gandrīz vienmēr. Parasti aromāta izplatīšanai varam izmantot ventilācijas sistēmu, integrējot ierīci telpas gaisa cirkulācijas sistēmā. Ja tas nav iespējams, tad uzstādām ierīci tā, lai tā nebūtu uzkrītoši redzama, piemēram, pie apgaismojuma montāžas vadīklām. Tādējādi telpās valda patīkama smarža, un ierīce nemētājas kaut kur uz grīdas.  

Kādi ir iespējamie ierīces iestatījumi? Vai aromāta intensitāti var palielināt vai samazināt?

Iestatījumu iespējas ir ļoti dažādas. Vēlies, lai no rīta aromāta koncentrācija būtu mazāka? Tas ir pilnīgi iespējams. Ap pusdienlaiku vajadzētu spēcīgāku smaržu? Bez problēmām. Mūsu tehniķi iestatīs ierīci tieši tā, kā Tu to vēlaties, un Tev nebūs par to jāuztraucas. Aromatizēšanas sistēma darbosies automātiski atbilstoši Tavām vēlmēm, vajadzīgajā laikā ieslēdzoties vai izslēdzoties, vai strādājot intensīvākā vai mazāk intensīvā režīmā.  

Vai jūsu aromāti ir nekaitīgi?

Mūsu aromāti ir saņēmuši IFRA  (Starptautiskā smaržu asociācija), REACH (Ķīmisko vielu reģistrēšana, vērtēšana, licencēšana un ierobežošana), LEED(Vadība vides un enerģijas projektos) un OSHA(Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra) sertifikātus un tie ir 100% nekaitīgi cilvēkiem, dzīvniekiem un videi. Uzzini vairāk par drošumu.

Vai jūs izmantojat tikai dabīgas sastāvdaļas?

Nē, jo no drošības, koncentrācijas līmeņa un noturības apsvērumiem tas nav iespējams.  

No kā tiek izgatavoti jūsu aromāti?

No dabīgu un laboratorijās izstrādātu aromātu maisījuma, kas ir izgājis pamatīgu testēšanu un pierādījis savu nekaitīgumu. Mēs izmantojam tikai tādas sastāvdaļas, kas ir maksimāli dabīgas un bioloģiskas, turklāt nepieļaujot nekādus kompromisus attiecībā uz to drošību un ietekmi uz vidi.  

Vai līguma darbības laikā es varu mainīt izvēlēto aromātu?

Protams, līguma darbības laikā mēs varam vienoties par aromāta nomaiņu. Piemēram, ja rudenī un ziemā Tu vēlies siltāku un omulīgāku aromātu, bet pavasarī un vasarā dod priekšroku svaigākām notīm, tad noteikti varam to nodrošināt. Atnāksim un izdarīsim visu tieši tā, kā vajag.  

Vai varat izstrādāt tieši man paredzētu, individuālu aromātu?

Jā, noteikti! Ja vēlies sev īpašu aromātu, tad mūsu speciālisti izstrādās tavām vēlmēm atbilstošu produktu. Šobrīd mūsu klāstā ir jau 2400 aromāti. Vari izvēlēties sev piemērotu aromātu no līdz šim vēl neizmantoto aromātu vidus.  

Kā es varu nomaskēt/novērst nepatīkamu smaku?

Daļa no mūsu aromātiem satur mūsu patentēto smaku neitralizācijas tehnoloģiju. ScentAir produkti nenomaskē nevēlamās smakas, bet gan piesaista nevēlamo smaku molekulas un sašķeļ tās mazākās molekulās. Tādējādi nepatīkamā smaka netiek vienkārši notušēta, bet gan pilnībā novērsta. Tajā pašā laikā telpu piepilda jauna un patīkama smarža

Kā darbojas aromātu mārketings?
Vai aromātu baudījums un aromātu mārketings ir dažādas lietas?

Patiesībā runa ir par diviem smaržas iedarbības veidiem, kam skaidrības labad esam devuši dažādus nosaukumus. Par aromātu mārketingu runājam gadījumā, ja aromāts tiek apzināti izmantots klientu, apmeklētāju vai pacientu pieredzes pozitīvai ietekmēšanai. Smaržas uztveres procesu savukārt dēvējam par aromātu baudījumu. Tā ir attiecīgās smaržas reālā iedarbība, ko izjūt cilvēks, ieelpojot šo smaržu. Tātad, lai piedāvātu aromātu baudījumu, ir nepieciešams izmantot aromātu mārketinga pasākumus.  

Es veicu aromātu mārketinga pētījumu. Vai jums ir informācija, ko es varētu izmantot savā pētījumā?

Noteikti ir. Šāda informācija ir lielā daudzumā atrodama mūsu mājaslapā. Tāpat varam piedāvāt daudz papildinformācijas. Droši sazinies ar mums!  

Kādēļ man būtu jādod priekšroka tieši jums?

Pasmaržo, un tu sajutīsi atbildi. Pateicoties 25 gadu darba pieredzei, mums ir labākie aromāti un perfekta aromātu baudījuma nodrošināšanai nepieciešamās zināšanas. Turklāt mums ir visi nepieciešamie sertifikāti, un mēs noslēgsim ar jums visaptverošu apkalpošanas līgumu bez jebkādām slēptajām izmaksām. Mūsu aromātu eksperti sniedz visiem klientiem personalizētus ieteikumus. Neviens cits šobrīd nespēj piedāvāt tādu ērtības, drošības un apkalpošanas līmeni.  

Par cik palielināsies mans apgrozījums? Kā var izmērīt rezultātu?

Aromāta un tā ietekmes precīzu vērtību naudas izteiksmē būtībā nav iespējams izteikt – tas attiecas arī uz citiem mārketinga un vides aspektiem. Piemēram, kāda būtu naudā izteikta klientu draudzīgas sveicināšanas vērtība? To ir ļoti grūti izmērīt, tomēr mēs vienmēr pievēršam tam lielu uzmanību. Arī ar smaržu ir tāpat: tai ir ļoti nozīmīga loma baudījuma sniegšanā.