AROMĀTU MĀRKETINGS BIROJOS

No vides izrietoša veiksme biznesā

Aromātu mārketings ir spēcīgs instruments, ar kura palīdzību var radīt radošu un darbīgu atmosfēru uzņēmumu birojos.

Bieži vien biroju iekārtojums ir novecojis un nerosina darbam. Kādēļ jāstrādā telpā, kura slāpē uzņēmuma reputāciju un darbinieku vēlmi strādāt? Lietojot telpās optimālo aromātu, Tu vari celt sava uzņēmuma labo slavu un darbinieku darba ražību.

Radi lielisku pirmo iespaidu! Demonstrē sava uzņēmuma būtību jau kopš brīža, kad apmeklētājs vai darbinieks ienāk pa durvīm. Radi intriģējošu un daudzsološu stāstu par savu uzņēmumu un tā produktiem!  Palīdzi saviem darbiniekiem labāk tikt galā ar darba uzdevumiem!

ScentAir palīdzēs padarīt katru biroja sanāksmi par maksimāli efektīvu un konstruktīvu

Stiprini sava uzņēmuma reputāciju

PADARI SAVU ORGANIZĀCIJU ĪPAŠU – VEIDO SPĒCĪGU ZĪMOLA IDENTITĀTI.

Uzlabo attiecības ar klientiem

PIESAISTI UN NOTURI SAVAM UZŅĒMUMAM LOJĀLUS KLIENTUS.

Palielini darba ražību

RADI OPTIMĀLU VIDI, KUR TAVA KOMANDA VAR SASNIEGT LABĀKOS REZULTĀTUS.

Veicini uzņēmuma kultūru

RADI LABU NOSKAŅOJUMU UN NOVĒRS VISUS ŠĶĒRŠĻUS, KAS VARĒTU KAVĒT UZ UZTICĒŠANOS BALSTĪTU ATTIECĪBU VEIDOŠANU.

Samazini kadru mainību

PALIELINI DARBINIEKU LOJALITĀTI UN SAMAZINI DARBINIEKU VERVĒŠANAS IZMAKSAS.

Pilnveido savu biroju ar piemērotu aromātu

PILNVEIDO SAVU TELPU UN RADI STABILITĀTES IESPAIDU.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, tad ScentAir pārstāvis palīdzēs Tev izvēlēties vai radīt jaunu aromātu, lai tas pilnībā atbilstu tieši Tava zīmola būtībai. Taču ScentAir pakalpojumi neparobežojas tikai ar ideālas smaržas piemeklēšanu. Mēs palīdzēsim Tev izstrādāt aromātu mārketinga stratēģiju, kas paaugstinās Tava uzņēmuma vērtību.

Tik neatvairāma smarža, ka klienti vēlas to paņemt līdzi uz mājām

Smarža kā emociju – omulības, izsmalcinātības un laimes sajūtas radītāja ir nozīmīga zīmola identitātes sastāvdaļa. Lai modinātu šīs emocijas, mēs ņemam vērā konkrēto ģeogrāfisko specifiku un smaržu tendences, tādējādi aizskarot pareizās psiholoģiskās stīgas. Šīs stīgas rūpējas par Tava zīmola sniegto solījumu izpildi un maksimālas pievienotās vērtības nodrošināšanu.  

Nomierinoša un aromātiska iedarbība

Spirdzinošs citruss

Neatvairāmas garšas

Izsmalcinātība un luksus

Apburoši ziedu aromāti

Uzmundrinošs svaigums

Atjaunojošā zaļā enerģija

Austrumnieciska kaisle

Nomierinoša koksne

Pateicoties milzīgajam augstākas kvalitātes, netoksisku aromātu klāstam, kas tiek iedalīti 9 kategorijās, mēs nodrošināsim ideālu smaržu Tavā birojā.

ScentAir padara pakalpojuma izmantošanu vienkāršu un ērtu

Mēs esam tirgus līderi divu iemeslu dēļ. Mēs sadarbojamies ar simtiem dažādu nozaru tirgus līderiem visā pasaulē, nodrošinot aromatizēšanas pakalpojumus tūkstošiem dažādos objektos. Mūsu pieeja padara aromātu mārketinga lietošanas uzsākšanu vienkāršu un saprotamu.

  • Smaržas izvēle – izvēlies smaržu, kas ir pierādījusi savu iedarbību uz tām emocijām, kuras vēlies rosināt savos apmeklētājos.
  • Aromāta izplatīšanas stratēģija – izvēlamies piemērotāko aromāta izplatīšanas ierīci, tās uzstādīšanas vietu un maksimāla rezultāta sasniegšanai nepieciešamo aromāta izplatīšanas laiku.
  • Sistēmas uzstādīšana un apkope – pakalpojums iekļauj sistēmas uzstādīšanu un regulāru apkopi. Tādējādi Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.
  • Lietotāju atbalsts – lai pakalpojuma izmantošana nesagādā nekādas rūpes un raizes. Mēs vienmēr esam viena zvana attālumā.

100 000+ uzstādītas ierīces

119
valstīs pārstāvniecības

Nebeidzamaaromātu izvēle

„Izmantojot ScentAir, neaizmirstama pirmā iespaida radīšana ar ir daudz vienkāršāka. Kad mūsu esošie vai potenciālie iemītnieki ienāk telpās, viņus sveicina svaigs un patīkams aromāts. Mēs pastāvīgi saņemam komplimentus par lielisko smaržu mūsu ēkas koplietošanas un atpūtas telpās.”

ADMINISTRATĪVAIS VADĪTĀJS| GREYSTAR PROPERTIES