KĀ TOP
IDEĀLS AROMĀTA BAUDĪJUMS

MŪSU METODES

Precīzs process
ideālam aromāta baudījumam

Aromatizēšanas sistēmas uzstādīšana ir ļoti precīzs darbs. Mēs izdarām to labāk nekā citi. Mēs palīdzēsim Tev visos šī procesa posmos. Tu sadarbosies ar dažādiem speciālistiem, tomēr Tev būs viena kontaktpersona, kas rūpēsies par vēlamā rezultāta sasniegšanu.

1. AROMĀTA IZVĒLE UN MĒRĶIS

Pēc iepazīšanās ar Tavām vēlmēm un uzņēmuma profilu, mūsu aromātu mārketinga speciālists veiks pirmo atlasi. Sadarbībā ar viņu Tu izvēlēsies gan objektam piemērotāko aromatizēšanas sistēmu, gan aromātu.

2. TEHNISKAIS VĒRTĒJUMS UN CENAS PIEDĀVĀJUMS

Mūsu speciālists kopā ar Tevi izvēlēsies labāko vietu ierīču uzstādīšanai un piemērotāko uzstādīšanas metodi. Pēc tā mēs bez maksas sastādīsim cenas piedāvājumu, kas Tev neuzliek nekādus pienākumus.

3. UZSTĀDĪŠANA UN PĀRBAUDES PERIODS

Mūsu tehniķi uzstādīs aromatizēšanas sistēmu/-as. Tu iepazīsies ar rezultātu un kopā ar aromatizēšanas mārketinga speciālistu novērtēsi tā atbilstību tavām vēlmēm un vajadzībām.

4. APKALPOŠANA UN BAUDĪŠANA

Visā līguma darbības periodā Tev būs viena kontaktpersona. Mūsu tehniķi regulāri apmeklēs Tavu uzņēmumu, lai veiktu sistēmas apkopi un vajadzības gadījumā arī iestatīšanu. Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.

„Mūsu klientiem patīk lietusmežu smarža, un nu viņiem tā asociējas ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem… ScentAir bija vienīgais uzņēmums, kurš spēja izpildīt mūsu tehniskās un apkalpošanai noteiktās prasības.“

VICEPREZIDENTS INŽENIERIJAS JOMĀ | CITY OF DREAMS MACAU