AROMĀTU MĀRKETINGS MAZUMTIRDZNIECĪBAS NOZARĒ

Palielini apgrozījumu. Pilnveido sava zīmola identitāti. Veido nezūdošu saikni ar klientiem..

Klients nekad neaizmirst sajūtu, kādu rada noteikts zīmols

Aromātu mārketings ir spēcīgs instruments, ar kura palīdzību mazumtirgotāji savos veikalos var radīt zīmola identitāti raksturojošu gaisotni, kas savukārt palīdz palielināt apgrozījumu.
21. gadsimtā mazumtirdzniecība ir piedzīvojusi ievērojamas pārmaiņas. Vairs nepietiek ar specifisku produktu piedāvājumu un labu apkalpošanu. Klienti vēlas gūt emocionālu pieredzi. Emocionāli piesaistīti klienti no zīmola viedokļa ir par 52% vērtīgāki par tiem, kuri ir vienkārši apmierināti.
Piedāvā klientiem emocionālo vērtību, pēc kuras viņi alkst. Nodrošini pieredzi, kas veido emocionālo saikni un atstāj ilgi nezūdošu iespaidu.

 

ScentAir palīdzēs mazumtirgotājiem gūt maksimālu labumu no saskarsmes ar katru klientu

Palielini ieņēmumu no tirdzniecības par 11%

VEICINI PĀRDOŠANU UN ROSINI KLIENTUS ILGĀK UZKAVĒTIES VEIKALĀ.

Radi pozitīvu ietekmi uz klientu vērtējumu

VEIDO SPĒCĪGU UN AUTENTISKU ZĪMOLA IDENTITĀTI, KAS VEICINA EMOCIONĀLĀS SAIKNES VEIDOŠANOS.

Uzlabo sava veikala vidi un gaisotni

PADARI ĪPAŠU SAVA VEIKALA VIDI UN PIESAISTI SAVAM ZĪMOLAM UZTICĪGUS KLIENTUS.

Uzlabo klientu apmierinātības rādītājus par 20%

EMOCIONĀLA SAIKNE + APMIERINĀTĪBA = ZĪMOLA REKOMENDĒTĀJS.

Izcel lielisku klientu apkalpošanas līmeni

RADI LABU NOSKAŅOJUMU UN NOVĒRS VISUS ŠĶĒRŠĻUS, KAS VARĒTU KAVĒT ILGSTOŠU ATTIECĪBU VEIDOŠANU AR KLIENTU.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, tad ScentAir pārstāvis palīdzēs Tev izvēlēties vai radīt jaunu aromātu, lai tas pilnībā atbilstu tieši Tava zīmola būtībai. Taču ScentAir pakalpojumi neparobežojas tikai ar ideālas smaržas piemeklēšanu. Mēs palīdzēsim Tev izstrādāt aromātu mārketinga stratēģiju, kas paaugstinās Tava uzņēmuma vērtību.

Tik neatvairāma smarža, ka klienti vēlas to paņemt līdzi uz mājām

Smarža kā emociju – omulības, izsmalcinātības un laimes sajūtas radītāja ir nozīmīga zīmola identitātes sastāvdaļa. Lai modinātu šīs emocijas, mēs ņemam vērā konkrēto ģeogrāfisko specifiku un smaržu tendences, tādējādi aizskarot pareizās psiholoģiskās stīgas. Šīs stīgas rūpējas par Tava zīmola sniegto solījumu izpildi un maksimālas pievienotās vērtības nodrošināšanu.  

Nomierinoša un aromātiska iedarbība

Spirdzinošs citruss

Neatvairāmas garšas

Izsmalcinātība un luksus

Apburoši ziedu aromāti

Uzmundrinošs svaigums

Atjaunojošā zaļā enerģija

Austrumnieciska kaisle

Nomierinoša koksne

Pateicoties milzīgajam augstākas kvalitātes, netoksisku aromātu klāstam, kas tiek iedalīti 9 kategorijās, mēs nodrošināsim ideālu smaržu Tavā veikalā.

ScentAir padara pakalpojuma izmantošanu vienkāršu un ērtu

Mēs esam tirgus līderi divu iemeslu dēļ. Mēs sadarbojamies ar simtiem dažādu nozaru tirgus līderiem visā pasaulē, nodrošinot aromatizēšanas pakalpojumus tūkstošiem dažādos objektos. Mūsu pieeja padara aromātu mārketinga lietošanas uzsākšanu vienkāršu un saprotamu.

  • Smaržas izvēle – izvēlies smaržu, kas ir pierādījusi savu iedarbību uz tām emocijām, kuras vēlies rosināt savos apmeklētājos.
  • Aromāta izplatīšanas stratēģija – izvēlamies piemērotāko aromāta izplatīšanas ierīci, tās uzstādīšanas vietu un maksimāla rezultāta sasniegšanai nepieciešamo aromāta izplatīšanas laiku.
  • Sistēmas uzstādīšana un apkope – pakalpojums iekļauj sistēmas uzstādīšanu un regulāru apkopi. Tādējādi Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.
  • Lietotāju atbalsts – lai pakalpojuma izmantošana nesagādā nekādas rūpes un raizes. Mēs vienmēr esam viena zvana attālumā.

100 000+ uzstādītas ierīces

119
valstīs pārstāvniecības

Nebeidzamaaromātu izvēle

„Smarža padara pilnīgāku veikala unikālo gaisotni un apmeklējuma pieredzi.”

PĀRDOŠANAS VIZUĀLĀS VEICINĀŠANAS VICEPREZIDENTS | HUGO BOSS