AROMĀTU MĀRKETINGS PANSIONĀTOS

Padari savu veco ļaužu pansionātu par potenciālo iemītnieku primāro izvēli

Aromātu mārketings ir spēcīgs instruments, ar kura palīdzību var veidot ciešākas saites ar pansionātu esošajiem un potenciālajiem iemītniekiem, kā arī ar viņu tuviniekiem.

Dzīves laikā mēs bieži vien par savām mājām saucam dažādas vietas. Māju sajūtu un mājīgumu var atrast pat vietās, kur to nemaz negaidi. Smaržas ir vienkāršs veids, kā mainīt sapratni par mājām. Piedāvā iemītniekiem mājīguma sajūtu! Padari ievākšanās dienu ērtāku un vienkāršāku! Nomierini un iedrošini ģimenes un potenciālos iemītniekus.

Ar ScentAir palīdzību radītā mājīgā atmosfēra veicina pansionātu iemītnieku drošības un miera sajūtu

Padari īpašas savas ēkas

APSTEIDZ KONKURENTUS UN PADARI POTENCIĀLOS KLIENTUS PAR PASTĀVĪGAJIEM IEMĪTNIEKIEM.

Palielini iemītnieku apmierinātību

PALIELINI UN UZTURI IEMĪTNIEKU SKAITU.

Piedāvā mājīgumu un stabilitāti, kuru citi nespēj piedāvāt

VEIDO NOMIERINOŠU VIDI, KAS KLIEDĒ TUVINIEKU ŠAUBAS, UN RADI IEMĪTNIEKIEM MĀJU SAJŪTU.

Veido labas attiecības

RADI LABU NOSKAŅOJUMU UN NOVĒRS VISUS ŠĶĒRŠĻUS, KAS VARĒTU KAVĒT ILGSTOŠU ATTIECĪBU VEIDOŠANU AR KLIENTU.

Valsts uzraudzības iestāžu atzīts produkts

TIEK IZMANTOTS SABIEDRISKĀS VIETĀS UN VALSTS UZŅĒMUMOS.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, tad ScentAir pārstāvis palīdzēs Tev izvēlēties vai radīt jaunu aromātu, lai tas pilnībā atbilstu tieši Tava zīmola būtībai. Taču ScentAir pakalpojumi neparobežojas tikai ar ideālas smaržas piemeklēšanu. Mēs palīdzēsim Tev izstrādāt aromātu mārketinga stratēģiju, kas paaugstinās Tava uzņēmuma vērtību.

Tik neatvairāma smarža, ka klienti vēlas to paņemt līdzi uz mājām

Smarža kā emociju – omulības, izsmalcinātības un laimes sajūtas radītāja ir nozīmīga zīmola identitātes sastāvdaļa. Lai modinātu šīs emocijas, mēs ņemam vērā konkrēto ģeogrāfisko specifiku un smaržu tendences, tādējādi aizskarot pareizās psiholoģiskās stīgas. Šīs stīgas rūpējas par Tava zīmola sniegto solījumu izpildi un maksimālas pievienotās vērtības nodrošināšanu.  

Nomierinoša un aromātiska iedarbība

Spirdzinošs citruss

Neatvairāmas garšas

Izsmalcinātība un luksus

Apburoši ziedu aromāti

Uzmundrinošs svaigums

Atjaunojošā zaļā enerģija

Austrumnieciska kaisle

Nomierinoša koksne

Pateicoties milzīgajam augstākas kvalitātes, netoksisku aromātu klāstam, kas tiek iedalīti 9 kategorijās, mēs nodrošināsim ideālu smaržu Tavā pansionātā.

ScentAir padara pakalpojuma izmantošanu vienkāršu un ērtu

Mēs esam tirgus līderi divu iemeslu dēļ. Mēs sadarbojamies ar simtiem dažādu nozaru tirgus līderiem visā pasaulē, nodrošinot aromatizēšanas pakalpojumus tūkstošiem dažādos objektos. Mūsu pieeja padara aromātu mārketinga lietošanas uzsākšanu vienkāršu un saprotamu.

  • Smaržas izvēle – izvēlies smaržu, kas ir pierādījusi savu iedarbību uz tām emocijām, kuras vēlies rosināt savos apmeklētājos.
  • Aromāta izplatīšanas stratēģija – izvēlamies piemērotāko aromāta izplatīšanas ierīci, tās uzstādīšanas vietu un maksimāla rezultāta sasniegšanai nepieciešamo aromāta izplatīšanas laiku.
  • Sistēmas uzstādīšana un apkope – pakalpojums iekļauj sistēmas uzstādīšanu un regulāru apkopi. Tādējādi Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.
  • Lietotāju atbalsts – lai pakalpojuma izmantošana nesagādā nekādas rūpes un raizes. Mēs vienmēr esam viena zvana attālumā.

100 000+ uzstādītas ierīces

119
valstīs pārstāvniecības

Nebeidzamaaromātu izvēle

„Kad ieslēdzu ierīci, tūdaļ saņēmu iemītnieku, viņu ģimenes locekļu un apmeklētāju komentārus par brīnišķīgo smaržu. Pateicoties komentāriem par labo smaržu, mājas apgaitas labāk iespiedās ģimeņu atmiņā. Tas noteikti ļāva mums izcelties uz konkurentu fona.”

KLIENTU ATTIECĪBU VADĪTĀJS| EMERITUS SENIOR LIVING