AROMĀTU MĀRKETINGS VIESNĪCĀM UN ATPŪTAS CENTRIEM

Unikāla priekšrocība, kas palīdz izcelt labāko no klienta pieredzētā

Aromātu mārketings ir spēcīgs instruments, ar kura palīdzību viesnīcās un atpūtas centros var radīt viesmīlīgu atmosfēru un tādējādi palielināt klientu apmierinātību.

Viesnīcu biznesā viss balstās uz viesu pieredzi. Pareizās atmosfēras radīšana ir pirmais solis virzienā uz lielisku apmeklētāju pieredzi, un tas atstāj ilgstošas atmiņas.  Smarža pārvērtīs Tavu viesnīcu no vienkāršas naktsmītnes par viesmīlīgu un patīkamu atpūtas vietu.  Tajā pavadītais laiks kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Radi paliekošas atmiņas! Uzrunā klientu emociju līmenī, veidojot ar viņu stingrāku saikni un stiprinot viņa lojalitāti zīmolam! Piedāvā izjūtas, kas rosinās viesus atkal un atkal atgriezties!

ScentAir palīdzēs viesnīcām un atpūtas centriem gūt maksimālu labumu no saskarsmes ar katru klientu.

Uzlabo apmeklētāju apmierinātības rādītājus

LIELĀKS PIEPILDĪJUMS. VAIRĀK PASTĀVĪGO KLIENTU. LABĀKAS ATSAUKSMES.

Radi pozitīvu ietekmi uz klientu vērtējumu

VEIDO SPĒCĪGU UN AUTENTISKU ZĪMOLA IDENTITĀTI, KAS VEICINA EMOCIONĀLĀS SAIKNES VEIDOŠANOS

Uzlabo foajē vidi un gaisotni

VADI KATRU KLIENTA PIEREDZES DETAĻU.

Piešķir savām komerctelpām īpašu atmosfēru

ZĪMOLS AR TIK SPĒCĪGU REPUTĀCIJU, KA APMEKLĒTĀJI TO ATPAZĪST PAT PĒC SMARŽAS.

Radi nevainojamas tīrības sajūtu

IZMANTO GAISTOŠU UN SVAIGU SMARŽAS NIANSI, LAI PARĀDĪTU, KA TEV RŪP TĪRĪBA.

Izcel lielisku klientu apkalpošanas līmeni

RADI LABU NOSKAŅOJUMU UN NOVĒRS VISUS ŠĶĒRŠĻUS, KAS VARĒTU KAVĒT PATĪKAMA PIRMĀ IESPAIDA RAŠANOS.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, tad ScentAir pārstāvis palīdzēs Tev izvēlēties vai radīt jaunu aromātu, lai tas pilnībā atbilstu tieši Tava zīmola būtībai. Taču ScentAir pakalpojumi neaprobežojas tikai ar ideālas smaržas piemeklēšanu. Mēs palīdzēsim Tev izstrādāt aromātu mārketinga stratēģiju, kas paaugstinās Tava uzņēmuma vērtību.

Tik neatvairāma smarža, ka klienti vēlas to paņemt līdzi uz mājām

Smarža kā emociju – omulības, izsmalcinātības un laimes sajūtas radītāja ir nozīmīga zīmola identitātes sastāvdaļa. Lai modinātu šīs emocijas, mēs ņemam vērā konkrēto ģeogrāfisko specifiku un smaržu tendences, tādējādi aizskarot pareizās psiholoģiskās stīgas. Šīs stīgas rūpējas par Tava zīmola sniegto solījumu izpildi un maksimālas pievienotās vērtības nodrošināšanu.  

Nomierinoša un aromātiska iedarbība

Spirdzinošs citruss

Neatvairāmas garšas

Izsmalcinātība un luksus

Apburoši ziedu aromāti

Uzmundrinošs svaigums

Atjaunojošā zaļā enerģija

Austrumnieciska kaisle

Nomierinoša koksne

Pateicoties milzīgajam augstākas kvalitātes, netoksisku aromātu klāstam, kas tiek iedalīti 9 kategorijās, mēs nodrošināsim ideālu smaržu Tavā viesnīcā vai atpūtas centrā.

ScentAir padara pakalpojuma izmantošanu vienkāršu un ērtu

Mēs esam tirgus līderi divu iemeslu dēļ. Mēs sadarbojamies ar simtiem dažādu nozaru tirgus līderiem visā pasaulē, nodrošinot aromatizēšanas pakalpojumus tūkstošiem dažādos objektos. Mūsu pieeja padara aromātu mārketinga lietošanas uzsākšanu vienkāršu un saprotamu.

  • Smaržas izvēle – izvēlies smaržu, kas ir pierādījusi savu iedarbību uz tām emocijām, kuras vēlies rosināt savos apmeklētājos.
  • Aromāta izplatīšanas stratēģija – izvēlamies piemērotāko aromāta izplatīšanas ierīci, tās uzstādīšanas vietu un maksimāla rezultāta sasniegšanai nepieciešamo aromāta izplatīšanas laiku.
  • Sistēmas uzstādīšana un apkope – pakalpojums iekļauj sistēmas uzstādīšanu un regulāru apkopi. Tādējādi Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.
  • Lietotāju atbalsts – lai pakalpojuma izmantošana nesagādā nekādas rūpes un raizes. Mēs vienmēr esam viena zvana attālumā.

100 000+ uzstādītas ierīces

119
valstīs pārstāvniecības

Nebeidzamaaromātu izvēle

„Shangri-La aromāts ir ļoti svarīga mūsu klientu pieredzes daļa, un tā ir izpelnījusies atzinīgu novērtējumu visā pasaulē. ScentAir ir vienīgais uzņēmums, kurš spēja piedāvāt tieši tādu pakalpojumu, kāds mums ir nepieciešams.”

Shangri-La Group iepirkumu daļas direktors