AROMĀTU MĀRKETINGS NEKUSTAMO ĪPAŠUMU SEKTORĀ

Padari savas ēkas par klientu primāro izvēli

Aromātu mārketings ir spēcīgs instruments, ar kura palīdzību nekustamo īpašumu īpašnieki var padarīt savas telpas īpašas, radot tajās viesmīlīgu gaisotni.

Siltas un mājīgas gaisotnes radīšana daudzdzīvokļu namos vai biroju ēkās var būt ļoti sarežģīta. Taču ar pareizu aromātu palīdzību var radīt telpu, kur ikviens jutīsies kā mājās. Piedāvā saviem esošajiem un potenciālajiem īrniekiem lielisku pieredzi, kas ļauj Tavai mājai izcelties uz citu fona!

ScentAir palīdzēs nekustamo īpašumu īpašniekiem gūt maksimālu labumu no saskarsmes ar katru klientu

Padari īpašu savu nekustamo īpašumu

APSTEIDZ KONKURENTUS UN PADARI INTERESENTUS PAR KLIENTIEM.

Palielini īrnieku apmierinātību par 20%

VAIRĀK ĪRNIEKU. VAIRĀK PAGARINĀTU ĪRES LĪGUMU. LABĀKAS ATSAUKSMES.

Veido labas attiecības

VEIDO EMOCIONĀLU SAIKNI UN PALIELINI UZTICĪBU, LOJALITĀTI UN NOZĪMĪGUMU.

Uzturi attiecības ar esošajiem un potenciālajiem īrniekiem

RADI LABU NOSKAŅOJUMU UN NOVĒRS VISUS ŠĶĒRŠĻUS, KAS VARĒTU KAVĒT ILGSTOŠU ATTIECĪBU VEIDOŠANU AR KLIENTU.

Pārvērt rezervācijas par veiksmīgiem darījumiem

PADARI PAREIZO GAISOTNI PAR SAVU PRIEKŠROCĪBU.

Ja vēlies saņemt konsultāciju, tad ScentAir pārstāvis palīdzēs Tev izvēlēties vai radīt jaunu aromātu, lai tas pilnībā atbilstu tieši Tava zīmola būtībai. Taču ScentAir pakalpojumi neparobežojas tikai ar ideālas smaržas piemeklēšanu. Mēs palīdzēsim Tev izstrādāt aromātu mārketinga stratēģiju, kas paaugstinās Tava uzņēmuma vērtību.

Tik neatvairāma smarža, ka klienti vēlas to paņemt līdzi uz mājām

Smarža kā emociju – omulības, izsmalcinātības un laimes sajūtas radītāja ir nozīmīga zīmola identitātes sastāvdaļa. Lai modinātu šīs emocijas, mēs ņemam vērā konkrēto ģeogrāfisko specifiku un smaržu tendences, tādējādi aizskarot pareizās psiholoģiskās stīgas. Šīs stīgas rūpējas par Tava zīmola sniegto solījumu izpildi un maksimālas pievienotās vērtības nodrošināšanu.  

Nomierinoša un aromātiska iedarbība

Spirdzinošs citruss

Neatvairāmas garšas

Izsmalcinātība un luksus

Apburoši ziedu aromāti

Uzmundrinošs svaigums

Atjaunojošā zaļā enerģija

Austrumnieciska kaisle

Nomierinoša koksne

Pateicoties milzīgajam augstākas kvalitātes, netoksisku aromātu klāstam, kas tiek iedalīti 9 kategorijās, mēs nodrošināsim ideālu smaržu Tavā nekustamo īpašumu uzņēmumā.

ScentAir padara pakalpojuma izmantošanu vienkāršu un ērtu

Mēs esam tirgus līderi divu iemeslu dēļ. Mēs sadarbojamies ar simtiem dažādu nozaru tirgus līderiem visā pasaulē, nodrošinot aromatizēšanas pakalpojumus tūkstošiem dažādos objektos. Mūsu pieeja padara aromātu mārketinga lietošanas uzsākšanu vienkāršu un saprotamu.

  • Smaržas izvēle – izvēlies smaržu, kas ir pierādījusi savu iedarbību uz tām emocijām, kuras vēlies rosināt savos apmeklētājos.
  • Aromāta izplatīšanas stratēģija – izvēlamies piemērotāko aromāta izplatīšanas ierīci, tās uzstādīšanas vietu un maksimāla rezultāta sasniegšanai nepieciešamo aromāta izplatīšanas laiku.
  • Sistēmas uzstādīšana un apkope – pakalpojums iekļauj sistēmas uzstādīšanu un regulāru apkopi. Tādējādi Tev atliek vien baudīt smaržu burvību.
  • Lietotāju atbalsts – lai pakalpojuma izmantošana nesagādā nekādas rūpes un raizes. Mēs vienmēr esam viena zvana attālumā.

100 000+ uzstādītas ierīces

119
valstīs pārstāvniecības

Nebeidzamaaromātu izvēle

„Mēs izmēģinājām visu – sākot no elektrības kontaktligzdā pievienojamām ierīcēm līdz pat izsmidzinātājiem un citiem risinājumiem. Taču nekas nedeva īstu rezultātu, līdz beidzot atklājām ScentAir. Smarža ir neticami laba, un pircēji ir sajūsmā.”

MĀRKETINGA VADĪTĀJS| D.R HORTON